CO ZYSKASZ DZIĘKI FRANCZYZIE METROHOUSE?

Rozpocznij biznes z solidnym partnerem!

Rynek nieruchomości w Polsce to bardzo perspektywiczna branża. W ostatnich latach wg danych GUS sprzedaje się w Polsce średnio 323 tys. nieruchomości.* Zakup znacznej ich części finansowany jest kredytem hipotecznym. Tylko w 2015 r. udzielono kredytów hipotecznych na łączną kwotę 39,1 mld zł.** Jako sieciowa agencja nieruchomości oferujemy naszym klientom pośrednictwo w zakupie/sprzedaży, jak i finansowaniu zakupu nieruchomości na terenie całej Polski. Co roku naszym udziałem jest kilka tysięcy transakcji. Warto dołączyć do grona partnerów franczyzowych Metrohouse i czerpać korzyści z pośrednictwa w transakcjach na rynku nieruchomości. Co można zyskać rozpoczynając współpracę z Metrohouse?

* Raport Głównego Urzędu Statystycznego, Obrót Nieruchomościami w 2014 r., Tabl. 1

** Raport AMRON-SARFiN, 1/2016


Chcemy, aby dzięki współpracy z Metrohouse Twój biznes wszedł na naprawdę wysokie obroty. Wysoką rentowność uzyskasz m.in. dzięki takim elementom jak silna, rozpoznawalna marka, szeroki wachlarz narzędzi do budowy od podstaw biznesu w nieruchomościach i know-how, za którym stoją lata doświadczeń na polskim i zagranicznych rynkach nieruchomości.

Metrohouse jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek na rynku biur nieruchomości. Działanie pod dużą, znaną marką to liczne zalety, wśród których można wymienić lepszą współpracę z klientami, większe ich zaufanie, ale także możliwość pracy na dużej bazie zarówno klientów, jak i nieruchomości. To wszystko przekłada się na dochody biura, bo silna marka to także możliwość uzyskiwania wyższych wynagrodzeń. Ponadto znana marka ułatwia stworzenie od podstaw silnego teamu agentów nieruchomości, którzy wiedzą, że za ich działaniami stoi mocny brand.

Działamy na polskim rynku już od 10-ciu lat. Przez ten czas zebraliśmy szereg doświadczeń, które pozwalają na przekazanie naszym partnerom franczyzowym przetestowanych narzędzi do budowy dobrze funkcjonującego biznesu. Wiemy jak stworzyć odpowiednie warunki do działania w branży nieruchomości i dzięki infrastrukturze (CRM), standardom działania oraz wsparciu naszych managerów pomożemy Ci w osiągnięciu sukcesu finansowego na lokalnym rynku.

Aby zarabiać, trzeba mieć wiedzę o rynku. Dołączając do Metrohouse, jako nowy partner franczyzowy zostaniesz gruntownie przeszkolony w oddziale wdrożeniowym Metrohouse, a Twoi nowi agenci nauczą się profesji pod okiem najbardziej doświadczonych doradców Metohouse. Przekażemy Ci szereg praktycznych informacji, dzięki którym branża nieruchomości nie będzie miała tajemnic. Od Ciebie zależy wdrożenie tych mechanizmów. Oczywiście będziemy Cię w tym wspierać.

slider imageslider imageslider imageslider image