PROFIL FRANCZYZOBIORCY

Nasi partnerzy franczyzowi mogą pochwalić się zróżnicowanym doświadczeniem w prowadzeniu biznesu. Można ich podzielić na kilka grup. Niektórzy zanim rozpoczęli przygodę z Metrohouse samodzielnie prowadzili biuro pośrednictwa, inni poszukiwali nowych form rozszerzenia prowadzonej działalności, jeszcze inni mając niezbędny kapitał marzyli o otwarciu własnej firmy opartej na fundamencie znanej ogólnopolskiej marki. Do kogo adresujemy naszą ofertę?

 

Działające biura nieruchomości

Jeśli jesteś właścicielem niewielkiej agencji nieruchomości, chciałbyś pewnie rozwinąć skrzydła. Borykasz się z problemem promocji i rozwoju biura oraz utrzymaniem wysokiego standardu obsługi klienta? A może brak Ci wsparcia systemowego, marketingowego, prawnego? Zmień szyld na Metrohouse! Twoje dotychczasowe doświadczenie oraz nasze know-how pozwolą Ci osiągnąć więcej niż przypuszczasz!

 

Pośrednicy rozpoczynający działalność na własny rachunek

Chcesz otworzyć własne biuro i pracować na własny rachunek, ale brak Ci odpowiedniego zaplecza? Chciałbyś zminimalizować ryzyko przy uruchamianiu własnej firmy? Chcesz dołączyć do gotowej największej w Polsce bazy nieruchomości i klientów? Otwórz własne biuro z Metrohouse! Dzięki nam otrzymasz pełne wsparcie szkoleniowe i technologiczne, a Twoja firma zyska rentowność znacznie szybciej niż w przypadku działań w pojedynkę.


Osoby planujące otworzyć własny biznes

Chcesz skorzystać z gotowego, sprawdzonego modelu na biznes? Nie masz doświadczenia na rynku nieruchomości i potrzebujesz kompleksowego know-how? Dołącz do najlepszych! Odbędziesz staż i szkolenia w naszych placówkach. Twoimi przewodnikami po branży będą świetni specjaliści, którzy wprowadzą Cię w zawiłości rynku obrotu nieruchomościami i wskażą drogę do osiągnięcia sukcesu, nauczą zarządzać zespołem, planować budżet i prowadzić opłacalny biznes.

Przedsiębiorcy planujący rozszerzenie swojej dotychczasowej działalności, np. biura pośrednictwa kredytowego

Chcesz zwiększyć swoje zyski przy niewielkim nakładzie na nową inwestycję? Myślisz o dywersyfikacji ryzyka przy prowadzeniu firmy? Postaw na sprawdzony biznes! Jest wiele branż, których świetnym uzupełnieniem jest obrót nieruchomościami. Dzięki Metrohouse nam przekonasz się co znaczy termin cross-selling.