RUSZAMY W SZCZECINKU

DOtwarcie Szczecinek 2Otwarcie Szczecinek 3Otwarcie Szczecinek 4Otwarcie Szczecinek 5Otwarcie Szczecinek 6Otwarcie Szczecinek 7

23 kwietnia 2015 r.  nasi Partnerzy Franczyzowi  oficjalnie uruchomili kolejne biuro w sieci Metrohouse, tym razem w Szczecinku w woj. zachodniopomorskim. Biuro prowadzone przez doświadczonych pośredników Radka Jodziewicza i Grzegorza Krajewskiego jest ich drugim oddziałem, po niedawno uruchamianym Bornym Sulinowie, który ma już za sobą pierwsze transakcje.

 

Mieszkańcy Szczecinka szybko dowiedzą się o działalności Metrohouse w ich mieście, ponieważ 100-metrowe elegancko urządzone biuro w centrum miasta mocno wyróżnia się na tle lokalnej konkurencji, a dodatkowo uwagę zwraca zaparkowany przed oddziałem charakterystyczny żółto-czarny Garbus z reklamą Metrohouse. Na otwarciu obecne były oczywiście lokalne media, a relacja z otwarcia naszego biura jest dziś najczęściej oglądanym materiałem na lokalnym portalu informacyjnym. Całemu zespołowi życzymy samych sukcesów, wielu transakcji i zadowolenia z pracy!

 

Więcej o nowym oddziale:

http://iszczecinek.pl/artykuly/biznes/nowe-standardy-posrednictwa-w-szczecinku

 

Film z otwarcia:

Zobacz nasze pozostałe biura